Філософія бренду
З чого все почалось?
Листопад 2020 року, Стамбул, готель для ковідних хворих після позитивного ПЛР тесту, авоська, придбана на місцевому ринку, "я також так вмію", "ну то плети"...
Ізоляція на 9 днів, противірусна терапія, кімната, ноутбук і повно вільного часу. Передивилася різноманітні ролики в Youtube по рукоділлю і по приїзді додому вирішила спробувати. Спробувала, щось вдавалося відразу, щось не дуже. Але за ці роки роботи зі шнурами мені вдалося створити свій індивідуальний стиль, який не копіює роботи жодного майстра.
Матеріал
У створенні сумок використовую якісний поліефірнй шнур товщиною 2 або 3 мм з наповнювачем. Наповнювач дозволяє тримати форму і підкреслює узор. Ручки виробу сплетені за моєю власною методикою із каркасним шнуром всередині, це запобігає їх розтягненню.
Підкладка – цупка плащова тканина. Дно сумки для збереження форми укріплюється каркасним матеріалом гранітолем в 1-2 шари залежно від площі дна. Застібається сумочка переважно на замочок-блискавку, в окремих випадках використовую магнітні кнопки і металеві замочки.


Що мені подобається у створенні сумок?
Не плести я вже не можу. Плеси те саме мені нецікаво. Тому кожна наступна сумка відрізняється від попередньої, повтор можливий тільки під індивідуальне замовлення.
Made on
Tilda